Koop bij een speciaalzaak tegen internet prijzen!
Alle Skantrae deuren zijn voorzien van slotgatboring. Indien u het slotgat niet wenst (bijvoorbeeld in het geval van dubbele deuren of oude kozijnen met andere sluitplaathoogtes), is er een los grenen
Verwachte levertijd
: 1 dag(en)
: 2-10 werkdagen
Dit product is niet uit voorraad leverbaar
Stel ons uw vraag
Alle Skantrae deuren zijn voorzien van slotgatboring o.b.v. de Nemef 1200/1300 sloten. Indien u het slotgat niet wenst (bijvoorbeeld in het geval van dubbele deuren of oude kozijnen met andere sluitplaathoogtes), is er een los grenen lockblock met aparte grenen voorplaat leverbaar, waarmee u de bestaande boring kunt dichtmaken. Gebruikt u hiervoor een kwalitatief goede houtlijm. De lockblockset wordt geleverd in onbehandeld grenen.
Deze review wordt niet direct geplaatst omdat deze eerst moet worden goedgekeurd door een beheerder. Wanneer deze review goedgekeurd is zal hij verschijnen op deze pagina.
Geen reviews gevonden.
Velden met een * zijn verplicht om in te vullen.
We zullen u zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.
Vul hieronder je gewenste naam in.
Geef je nieuwe verlanglijst hieronder een naam.